Ski Přívrat

letní provoz ukončen

Vážení příznivci našeho areálu.     


Letní provoz areálu byl ukončen. Zahajujeme přípravy na zimu

  

Na viděnou u nás v zimě, Váš team SKI Přívrat

Prodej kár

Zábava

Adrenalin

Skvělé ceny

Parkování ZDARMA

Úvodní stránka » Léto » Prodej kár

Prodej kár

V našem PINGUin parku jezdí suprové šlapací káry holandského výrobce BERG Toys. Jsou to robustní kovové stroje s různýmy designy kapotáží a různých technických výbav. Náš park slouží jako předvádecí centrum v rámci oficiálního dealreství produktů BERG.

Pokud byste měli zájem o koupi kár, které jste celé odpoledne testovali oslovte obsluhu parku, nebo nám napiště e-mail o jakou káru byste měli zájem a my vám sdělíme obchodní podmínky. Nejsou to levné čínské produkty, ale pokud je nebudou dědit vaše děti po generace tak je po pěti letech dobře prodáte dál a to se vyplatí.

www.bergtoys.com            

Káry jsou na trhu v několika kategoriích

Pro malé děti

to jsou káry na kterých už se svezou dítka cca od 2,5 roku. Káry jsou to menš,í lehčí, s jednoduchou výbavou. Jedinou jejich nevýhodou je, že z nich dítě vyroste cca v 6-ti letech. Pokud ovšem máte dětí více je třeba začít už u prvorozeného, který pak dostane k narozeninám káru větší a tuto rád přenechá mladšímu sourozenci.BERG Buddy Orange

           

Pro velké děti

tyto káry ovládne čtyřleté dítě až po hravého dědečka. Káry se  dále dělí podle designů na řadu Basic, Traktory, Speciály. V každé řadě najdete káry s jednoduchým pohonem vpřed / vzad a potom káry s přehazovačkou s převody do rychla. Káry s převoem jsou ideální do Pardubických rovin sahajících až ku Hradci. BERG DEUTZ-FAHR BFR
Příslušenství

sem patří různé důležité doplňky každého řidiče, kterými jsou zrcátka, přídavné sedačky, světla či SPZ, nebo radlice a nakládací vidle. Nepostradatelnými doplňky jsou však přívesné vozíky, které dávají jízdě a využití káry další rozměr a smysl.

.Cover XLTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.