Ski Přívrat

letní provoz BěžÍ

Vážení příznivci našeho areálu.

      

Letní sezóna v našem areálu je v plném proudu  těšíme se na vaši návštěvu.


Otevírací doba:

PINGUin park Út- Pá 11 - 18 hod, So a Ne 13:30 - 18 hod.

Horské káry Út - Čt 15 - 18 hod, So a Ne 13:30 - 18 hod.


Přijímáme ještě rezervace na školní, školkové a táborové výlety pro léto 2024. Rezervujte přes rezervační formulář.


Na viděnou u nás, Váš team SKI Přívrat.


Aktivity

Zábava

Adrenalin

Skvělé ceny

Parkování ZDARMA

Úvodní stránka » Léto » Aktivity » Sjezdové káry

Sjezdové káry

Popis aktivity

Downhill káry jsou vozítka na kterých se sjíždí sjezdovka. Kára je speciální tříkolka "chopper" se sedadlem proklatě nízko. Za pomoci lyžařského vleku se vyvezete nahoru na svah a dolů už to jede samo.

Kdo může jezdit

Ač to z názvu "kára" může vypadat,  že je to atrakce pro dítka malá,  není to tak úplně pravda. Samostatně může jezdit osoba starší 10 let s výškou postavy cca 140cm. Na káře může dospělá osoba svést s sebou dítě za předpokladu, že jejich společná hmotnost nepřesáhne 100kg. Ježdění na kárách je ideální pro skupiny teenagerů, táty od rodin, ale i maminky a babičky.

Jak to funguje

U obsluhy vleku zaplatíte jízdenku, potom vás obsluha vyzve, abyste si vybrali a osedlali stroj. Následně vysvětlí, případně ukáže jak se nastupuje na vlek, jak se chovat cestou nahoru a jak se z vleku odpojit.

Bezpečnost provozu

Sjíždění kopce je vskutku bezpečná záležitost, pokud se dodržují základní pravidla se kterými vás seznámí obsluha a informační tabule v nástupišti. Důležité jsou pokyny jak se chovat na vleku a jak správně vystoupit. Při jízdě dolů platí pravidla jako na silnici => přizpůsobit jízdu stavu trati, svým schopnostem, neriskovat a neohrožovat druhé. Pak si užijete prima adrenalinové poježděníčko. Každý zákazník je poučen o bezpečnosti a jízdu uskutečňuje na své vlastní riziko. Pokud nemáte vlastní cyklo přilbu a brýle, zapůjčíme vám je.

Ceník

Jednotlivá jízda 6 jízd
Jednotlivec 70 Kč 350 Kč
Jízda s dítětem + 20 Kč/jízdu +20 Kč/jízdu

Platba kartou ? U nás ANO.

Odpovědnost

Všechny jízdy jsou na vlastní riziko jezdce. Rodiče či zákonní zástupci odpovídají za nezletilé děti. Obsluha vysvětlí, poučí a předvede, ale nemá jakoukoli šanci ovlivnit chování jezdce pokud už k jízdě nastoupí. Obsluha může odmítnout připustit k jízdě osoby zjevně podnapilé, osoby, které zjevně fyzicky či psychicky nesplňují podmínky bezpečného provozu. To vše s cílem provozovat atrakci bezpečně. Poškození káry posoudí obsluha a může po zákazníkovi požadovat úhradu škod.

- uražená páčka brzdy 200Kč

- podražená vidlice 3000Kč

- prasklý rám 5000Kč