Ski Přívrat

letní provoz JEDE

Vážení příznivci našeho areálu.        


Niže je uvedena provozní doba na srpen.

Pozor provoz vleku je odlišný od provozu PINGUin parku, který je otevřen kromě pondělí denně. 


Na viděnou u nás, Váš team SKI Přívrat

Aktivity

Zábava

Adrenalin

Skvělé ceny

Parkování ZDARMA

Úvodní stránka » Léto » Aktivity » Sjezdové káry

Sjezdové káry

Popis aktivity

Downhill káry a koloběžky jsou speciální vozítka na kterých se sjíží sjezdovka. Koloběžka je pořádná koloba s velkými koly. Kára je speciální tříkolka "choper" se sedadlem proklatě nízko. Za pomoci lyžařského vleku se vyvezete nahoru na svah a dolů už to jede samo.

Kdo může jezdit

Ač to z názvu "koloběžka" může vypadat,  že je to atrakce pro dítka malá,  není to tak úplně pravda. Samostatně může jezdit osoba starší 12 let s výškou postavy cca 140cm. Na káře může dospělá osoba svést s sebou dítě za předpokladu, že jejich společná hmotnost nepřesáhne 100kg. Ježdění na kárách a koloběžkách je ideální pro skupiny teenagerů, táty od rodin, ale i maminky a babičky.

Jak to funguje

U obsluhy vleku zaplatíte jízdenku, potom vás obsluha vyzve, abyste si vybrali a osedlali stroj. Následně vysvětlí, případně ukáže jak se nastupuje na vlek, jak se chovat cestou nahoru a jak se z vleku odpojit.

Bezpečnost provozu

Sjíždění kopce je vskutku bezpečná záležitost, pokud se dodržují základní pravidla se kterými vás seznámí obsluha. Důležité jsou pokyny jak se chovat na vleku a jak správně vystoupit. Při jízdě  dolů platí pravidla jako na silnici => přizpůsobit jízdu stavu trati, svým schopnostem, neriskovat a neohrožovat druhé. Pak si užijete prima adrenalinové poježděníčko. Každý zákazník je poučen o bezpečnosti a jízdu uskutečňuje na své vlastní riziko. Pokud nemáte vlastní cyklo přilbu a brýle, zapůjčíme vám je.

Ceník

Jednotlivá jízda 6 jízd
Jednotlivec 60 Kč 300Kč
Jízda s dítětem + 10 Kč +10Kč/jízdu

Odpovědnost

Všechny jízdy jsou na vlastní riziko jezdce. Rodiče či zákonní zástupci odpovídají za nezletilé děti. Obsluha vysvětlí, poučí a předvede, ale nemá jakoukoli šanci ovlivnit chování jezdce pokud už k jízdě nastoupí. Obsluha může odmítnout připustit k jízdě osoby zjevně podnapilé, osoby, které zjevně fyzicky či psychicky nesplňují podmínky bezpečného provozu. To vše s cílem provozovat atrakci bezpečně. Poškození káry či koloběžky posoudí obsluha a může po zákazníkovi požadovat úhradu škod.

- uražená páčka brzdy 200Kč

- podražená vidlice 3000Kč

- prasklý rám 5000Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.