Ski Přívrat

letní provoz zahájen

Vážení příznivci našeho areálu.     


Plníme sliby a v sobotu 7.5.2022 zahajujeme letní víkendový provoz.
Těšíme se na Vás v sobotu i v neděli od 13:30 do 18:00.

Na viděnou u nás, Váš team SKI Přívrat

Aktivity

Zábava

Adrenalin

Skvělé ceny

Parkování ZDARMA

Úvodní stránka » Léto » Aktivity » Sjezdové káry

Sjezdové káry

Popis aktivity

Downhill káry a koloběžky jsou speciální vozítka na kterých se sjíží sjezdovka. Koloběžka je pořádná koloba s velkými koly. Kára je speciální tříkolka "choper" se sedadlem proklatě nízko. Za pomoci lyžařského vleku se vyvezete nahoru na svah a dolů už to jede samo.

Kdo může jezdit

Ač to z názvu "koloběžka" může vypadat,  že je to atrakce pro dítka malá,  není to tak úplně pravda. Samostatně může jezdit osoba starší 12 let s výškou postavy cca 140cm. Na káře může dospělá osoba svést s sebou dítě za předpokladu, že jejich společná hmotnost nepřesáhne 100kg. Ježdění na kárách a koloběžkách je ideální pro skupiny teenagerů, táty od rodin, ale i maminky a babičky.

Jak to funguje

U obsluhy vleku zaplatíte jízdenku, potom vás obsluha vyzve, abyste si vybrali a osedlali stroj. Následně vysvětlí, případně ukáže jak se nastupuje na vlek, jak se chovat cestou nahoru a jak se z vleku odpojit.

Bezpečnost provozu

Sjíždění kopce je vskutku bezpečná záležitost, pokud se dodržují základní pravidla se kterými vás seznámí obsluha. Důležité jsou pokyny jak se chovat na vleku a jak správně vystoupit. Při jízdě  dolů platí pravidla jako na silnici => přizpůsobit jízdu stavu trati, svým schopnostem, neriskovat a neohrožovat druhé. Pak si užijete prima adrenalinové poježděníčko. Každý zákazník je poučen o bezpečnosti a jízdu uskutečňuje na své vlastní riziko. Pokud nemáte vlastní cyklo přilbu a brýle, zapůjčíme vám je.

Ceník

Jednotlivá jízda 6 jízd
Jednotlivec 60 Kč 300Kč
Jízda s dítětem + 10 Kč +10Kč/jízdu

Odpovědnost

Všechny jízdy jsou na vlastní riziko jezdce. Rodiče či zákonní zástupci odpovídají za nezletilé děti. Obsluha vysvětlí, poučí a předvede, ale nemá jakoukoli šanci ovlivnit chování jezdce pokud už k jízdě nastoupí. Obsluha může odmítnout připustit k jízdě osoby zjevně podnapilé, osoby, které zjevně fyzicky či psychicky nesplňují podmínky bezpečného provozu. To vše s cílem provozovat atrakci bezpečně. Poškození káry či koloběžky posoudí obsluha a může po zákazníkovi požadovat úhradu škod.

- uražená páčka brzdy 200Kč

- podražená vidlice 3000Kč

- prasklý rám 5000Kč