Ski Přívrat

Areál MIMO provoz

Vážení příznivci našeho areálu.

          navzdory všemu co se děje okolo nás se jako každý rok svědomitě připravujeme na zimní sezónu. Když byl Covid, mysleli jsme si, že už se nemůže stát nic horšího. Bohužel, jak vidíme, může. Současná krize všeho normálního světa nás ohrožuje tak, že to co jsme dříve považovali za normální a běžné bude vzácné a nebo si to možné nebudeme moci dovolit. Pokusíme se udělat sezónu když nám to počasí dovolí tak jako každý rok. Bohužel už druhé zdražení elektřiny tentokrát meziročně o dalších cca 50%, a s tím spojené zdražení všech vstupů se musí projevit i v cenách našich služeb, které jsme se snažili vždy držet co nejníže.


Věříme, že navzdory všem úkladům vaše touha po lyžování převládne a přijedete nás podpořit.


Pokud potřebujete zapůjčit lyžařské vybavení z naší půjčovny, jsme vám k dispozici po dohodě

na našem telefonu 723 675 123 i v době kdyby u nás ještě sníh nebyl.


Na shledanou se těší team SKI Přívrat

Bezpečné lyžování

Bezpečné lyžování

Společnost SKI Přívrat sro, jako člen Asociace lanové dopravy se zavázala dodržovat podmínky mezinárodní známky Bezpečného cestování. Velmi bychom ocenili, kdybyste na tomto závazku spolupracovali s námi a dodržovali sami a dobrovolně vládou nařízená hygienická pravidla a nenutili nás k jejich represivnímu vynucování.

Ani pro nás to není velké potěšení, ale pokud budeme každý dělat alespoň to své minimum máme šanci, že se letos bude relativně normálně lyžovat.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na viděnou.

team SKI Přívrat