Ski Přívrat

Areál mimo provoz

Vážení příznivci našeho areálu.

Ani po 14.2. nebude možné areál otevřít. Je nám to líto, ale to je tak vše co s tím naděláme.

Nashledanou v lepších časech.

Přejeme vám hodně zdraví a budeme rádi když nás navšítívíte hned jak to legálně půjde.

Brzo na shledanou se těší team SKI Přívrat

Šmitec

Šmitec

           Vážení příznivci našeho areálu, s politováním Vám, musíme oznámit, že jsme dospěli k rozhodnutí ukončit letošní sezónu.

           Bylo to  opět dobrodružství. Abychom vůbec mohli jet, museli jsme 3x zasněžovat. V prosinci roztálo vše, v lednu jsme nasněžili a jeli 12 dnů pak nám to roztálo znovu a když jsme nasněžili v únoru tak jsme jeli až do MDŽ. Pamatujeme zimu, kdy to bylo až do Josefa, ale to letos netrumfneme. Sjezdovka je sice ještě bílá, ale na stromě už zpívá kos a vy už jistě leštíte bicykly, soudě podle vlažné účasti na svahu. Teploty jsou vysoké nejen venku, ale i v podpaždí několika našich kolegů, kteří bohužel podlehli plíživému chřipkovému muribundusu, takže už máme problém postavit směnu pro provoz areálu. No a když k tomu přičteme vysypané ložisko převodovky velkého vleku, tak už docela rádi toho kosa slyšíme také.

         Děkujeme Vám všem co jste nás navštívili a strávili u nás nějaký ten čas. Věříme, že se Vám u nás líbilo a zase se někdy zastavíte. My se nyní začneme připravovat na léto, aby byla nějaká další zábava.

Díky a nashledanou v květnu. Váš team SKI Přívrat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.