Ski Přívrat

Areál v Provozu

Vážení příznivci našeho areálu, provoz v našem areálu běží.Sjezdovky jsou po nočním mrazíku přikřuplé. Zlepšení se jeví na víkend. Sjezdovky jsou sjízdné a v noci zkusíme něco dosněžit.  Team SKI Přívrat

Služby

Lyžování bez front

Skvělé ceny

Parkování ZDARMA

Dárkové poukazy

Úvodní stránka » Služby » Parkoviště

Parkoviště

Kde je parkoviště

Podle směrových tabulí u silnice snadno najdete odbočku ke skiareálu a pohodlně dojedete na naše parkoviště, která jsou velmi blízko nástupní stanice lyžařských vleků.

Kapacita parkoviště

Na našich parkovacích plochách pohodlně zaparkuje až 200 automobilů. Parkoviště je též dostatečně velké i pro autobusy.

Dostupnost parkoviště

Přístupová komunikace jakož i plochy vlastních parkovišť jsou v zimním období pravidelně pluhovány. Přesto se může stát, že v době vytrvalého sněžení či větru  nebudeme schopni udržet stále vozovku absolutně čistou, proto vás prosíme o trpělivost. Zima je období kdy je třeba myslet jinak.


Parkování je bezplatné


Ohleduplnost vůči ostatním

Zimní komunikace jsou obvykle užší, je tedy třeba dbát zvýšené opatrnosti. Při vyhýbání a při parkování bychom měli šetřit místem tak, aby i ostatní mohli zaparkovat, co nejblíže u dolní stanice vleků.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.