Ski Přívrat

Areál mimo provoz

Vážení příznivci našeho areálu.

Ani po 14.2. nebude možné areál otevřít. Je nám to líto, ale to je tak vše co s tím naděláme.

Nashledanou v lepších časech.

Přejeme vám hodně zdraví a budeme rádi když nás navšítívíte hned jak to legálně půjde.

Brzo na shledanou se těší team SKI Přívrat

Služby

Lyžování bez front

Skvělé ceny

Parkování ZDARMA

Dárkové poukazy

Úvodní stránka » Služby » Půjčovna a servis

Půjčovna a servis

Ve skiareálu je denně k dispozici půjčovna kompletního lyžařského a snowboardového vybavení. Půjčujeme pro návštěvníky našeho areálu, ale i mimo něj.

Půjčovna je umístěna ve spodní části provozní budovy směrem k parkovišti. Půjčovna je během zimní sezóny v provozu denně od 9 do 19 hodin. Mimo sezónu po telefonické nebo e-mailové domluvě.

Co si lze vypůjčit

Nové moderní modely lyžařské obuvi speciálně upravené pro půjčovny velikosti MONDO od 16 do 43.

Designové snowboardové boty ve velikosti MONDO od 20 do 43. Carvingové lyže pro snadné oblouky různých značek a vlastností, délky lyží od 80 cm po 176 cm. Snowboardová prkna se speciálním rentálovým vázáním pro snadné nastavení. Lyžařské hole jsou k dispozici v dostatečném množství a všech délkách. Dětské přilby, běžecké boty, lyže, hole i vosky to vše je k dispozici.

Ceník půjčovny lyžařského vybavení - zde:                   

Doba výpůjčky

Lyžařské vybavení je zapůjčováno vždy na dobu určitou, podle klientova přání. Výpůjčky delší jak jeden den jsou řešeny podle ceníku, který je k dispozici v půjčovně. Platí pravidlo, že čím delší výpůjčka je, tím je průměrná cena půjčovného nižší.

Postup při výpůjčce

Lyžařské nebo snowboardové vybavení je možné zapůjčit jednotlivě nebo jako set. Pro výpůjčku je třeba předložit minimálně jeden průkaz totožnosti. Lyžařské vybavení je vydáváno ihned po sepsání výpůjčního listu a uhrazení půjčovného.

Poškození vypůjčeného vybavení

Dojde-li během užívání zapůjčeného vybavení k jeho poškození a nebo ztrátě, bude nájemci účtován poplatek dle ceníku. Ceník je součástí uzavřené nájemní smlouvy, kterou lyžař spolu s výpůjčkou uzavírá. Smlouvou se rozumí podepsaný výpůjční lístek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.